FORMANSKÉ SLAVNOSTI 20.5.2018 od 10:00-17:00 v areálu Střediska křesťanské pomoci HoPo

Počernice, koně, formani – již 4. ročník slavností tradičních řemesel pro počernické i přespolní. Ukázku řemesel, dětské dílničky s „Kašpárkem v rohlíku“. Výrobu šperků letos doplňují mistři řezbáři. MUMRAJ má připravený pro děti bohatý doprovodný program včetně oblíbeného prokousávání koláčů. A řada dalších ukázek šikovných místních i přespolních řemeslníků. Také v letošním roce bude na slavnostech zahájena veřejná sbírka pro místní Azylový dům. Každý, kdo přispěje alespoň 30 Kč obdrží poukaz na občerstvení v podobě buřtu, koláčku a pití. Po celou dobu konání akce hudební doprovod kapel ZUŠ, jako hosté také vystoupí ve od 13 hodin romská kapela a od 15:30 Dita Hořínková s rodinou. K vidění budou ukázky práce asistenčních psů. Součástí programu bude i možnost návštěvy areálů vybraných firem ve spolupráci P3 Logistic Parks, připravený k tomu bude minibus s odjezdem z místa konání slavnosti. Těšíme se na Vás!

Jak se k nám dostanete:

MHD
Z konečné metra linky B Černý Most autobusem č. 273 do zastávky Třebešovská, přejít ulici směrem k restauraci U vodárny a pokračovat ulicí Třebešovskou asi 100m na Křovinovo náměstí.

Autem od Černého Mostu
Ul. Chlumecká projet po Náchodské Počernicemi, téměř na konci odbočit na semaforech vpravo směr Xaverov, Běchovice (do ul. Ve Žlíbku) a poté první odbočkou vlevo kolem restaurace U vodárny.

Autem z centra Prahy
Po Jižní spojce až na Východní spojku kolem nákupního centra CČM směrem na Mladou Boleslav (ul. Novopacká). Vpravo minete benzínovou pumpu, dáte se pod nadjezdem vpravo a poté vlevo ul. Ve Žlíbku až k Náchodské, tu přejedete rovně směrem na Běchovice a dáte se první odbočkou vlevo na Křovinovo nám.

Vlakem z centra Prahy
Z Masarykova nádraží do stanice Nádraží Horní Počernice (cca 20 min., jede min. každou hodinu) a potom 2 stanice autobusem 273 (Třebešovská) nebo 221 (Na Kovárně). Lze dojít i pěšky (cca 15 min.).